Isprike što objavljujem danas post, onaj slobodni dan me totalno prevario i nisam fotkala outfit taj dan i uglavnom, eto ga danas :).
Vestica koju nosim je s Romwe web stranice, i mogu vam reći da me ovaj puta kvaliteta iznenadila. Ako se ne varam, radi se o čistom pamuku, materijal je vrlo lagan i prozračan, lako se održava i ugodan je nošenje. Jedina razlika je u tome što se na njihovoj stranici ovaj pulover čini dosta dugačak, ali u stvarnosti nije, baš naprotiv. Stvarno je kratak i recimo kada dignem ruke vidi mi se pupak :D. Nije da mi to nešto smeta, ali eto, da znate ako se slučajno odlučite za naručivanje.
Narukvice su s iste stranice, i onako obične su, plastične i iskreno, prije su mi bile više fora nego sada. Uzela sam cijeli set jer su mi se neke od njih svidjele za kombiniranje s nekim drugim narukvicama koje imam od prije.
pulover: ROMWE
traperice: LIDL
remen: EMMEZETA
sat:DANIELWELLINGTON
narukvica: ROMWE
cipele: DEICHMANN
torbica: MANGO
Kako vam se sviđa ova vestica koju nosim? Uz što biste ju vi kombinirali
slatko je al di ti živiš? 😀 prevruće je za traperice i pulovere!!!!!!!!!!!! 😀
Sviđa mi seSviđa mi se
Hahaha, a što ću, za blog moram svašta pretrpjeti 🙂 Šalim se, za raditi moram (zapravo nije da moram, ali je poželjno) imati duge hlače tako da sam navikla, a što se pulovera tiče, ima kratke rukave i rupice tako da je jako prozračan 🙂
Sviđa mi seSviđa mi se
Super je vestica i jako mi se sviđa kako stoji na ove traperice tako da vjerujem da bih odabrala istu kombinaciju 🙂
Sviđa mi seSviđa mi se